telefon
Sarısoy Nakliyat yaptığı tüm işlerle müşterilerine güvence vermeyi başarmıştır. Eşya Depolama ve evden eve nakliyat hizmeti başta olmak üzere garantili taşımacılığa önem veren firmamı sizlerinde taşıma işlemini gerçekleştirmeye hazırdır. Deneyimli kadromuzla Eşya Depolama işlerinizde her zaman hizmetinizdeyiz. Evden eve nakliyat hizmetini gerçekleştirirken eşyalarınız sigortalanır. Böylece garantili güvenceli bir nakliyat hizmeti sağlanır. Sunduğumuz geniş hizmet olanaklarından biriside eşya depolama dır.

Eşya Depolama Hizmeti

Firmamız eşyalarınızı bir süreliğine muhafaza etme ihtiyacını yerine getirmektedir.Eşyalarınız firmamız tarafından istediğiniz süreye kadar depolarda saklanılmaktadır. Süre aralığına göre ücretin belirlendiği eşya depolama hizmetimiz , üst düzey güvenlik önlemleriyle korunmaktadır. Güvenlik çalışanlarımız tarafından 7/24 korunan eşyalarınız daima güven içinde korunmaktadır.

Eşya Depolama Alanı

Eşyalarınız muhafaza edildiği alan eşyalarınız miktarına göre depolara konur. Eşyaların olduğu depo sıcaklığı sürekli olarak kontrol edilmektedir.Depo alanımızın havalandırması vardır böylece eşyalarınız kokmaz zarar görmez. Odalar sürekli olarak kontrol edildiği için güvence % 100 dür.

Eşya Depolama Hizmetimiz 

Eşyalarınızı isterseniz bir tarih belirterek bırakabilirsiniz , isterseniz de eşyalarınızı istediğiniz tarihte alabilirsiniz. Ücretlendirme eşyaların teslim alındığı güne kadar hesaplanır. Uygun ücretlendirme avantajlarımızla eşya depolama işleminden memun kalacağınızdan kesinlikle eminiz.
5 out of 5 (based on 10 ratings)