telefon
SARISOY NAKLİYAT 1990 yılında Hasan SARISOY tarafından kurulmuştur. Bu süre içerisinde evden eve nakliyat, büro ve ofis taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, paletli taşımacılık, kurum ve kuruluş taşımacılığı ve lojistik destek sağlayarak çeşitli başarılara imza atmıştır.

Firmamız SARISOY NAKLİYAT müşteri güvenini esas alarak çalışma hayatına başlamıştır. Geçen zaman ise ne kadar doğru bir karar verdiğinin kanıtı olmuştur.Firmamız şu anda Evden eve taşımacılık, Paletli taşımacılık, Askılı tekstil taşımacılığı başta olmak üzere akla gelebilecek her çeşit taşıma işini gönül rahatlığı ile geçmişin verdiği tecrübeyle bütün müşterilerini referans göstererek gerçekleştirmektedir. Uzman eleman kadrosuyla herhangi oluşabilecek hasarı asgari düzeye indirebilecek ekip grubuna sahiptir. Yük ve eşya taşımacılıkta en rahat şekişde yapılabilmesi için gerekli olan araç ve araç kasaları mevcuttur.

Şehiriçi trafiğinde rahat hareket edebilecek çeşitli ebatlarda kamyon ve kamyonetler, şehirler arasında uzak mesafelerde sorunsuz olarak taşıma işini gerçekleştirebilecek araçlar mevcuttur. Araçlar şirketimizin kendi bünyesine aittir.
5 out of 5 (based on 10 ratings)