telefon
Nakliyat hizmetinden entegreli bir şekilde çalışan Sultangazi Nakliyat firmamız, kurulduğu günden itibaren garantili bir şekilde sizlere hizmet vermektedir. Kaliteye odaklanmakla beraber koşulsuz müşteri memnuniyeti sunmayı amaçlayan firmamız var gücü ile sizlere projeler sunmaktadır. Nakliyat firmasının öncü markası olmakla berabe r kaliteyi ve güveni ön planda tutmakla beraber aynı zamanda depolanmasına da yardımcı olmaktadır.

Evinizi değiştirmek istediğinizde size bir telefon kadar yakın olan Sultangazi evden eve nakliyat firmamız 7/24 saat hizmet vermektedir. Yeni binaların inşa edilmesi ile beraber doğal bir yaşam sunmakla beraber sizlerin de sorunsuz taşınmanızda her türlü hizmeti vermektedir. Eşyalarınızı zarar görmemesi için özel ambalajlama ve titizlik ile çalışan firmamız aynı zamanda sizlerin en büyük sorunundan kurtarmış olmaktadır. Bunun yanı sıra sektörde lider durumda olan SARISOY NAKLİYAT olarak müşteri memnuniyetini amaç edinmekle beraber son teknoloji nakliyat ürünlerini de kullanmaktadır. Taşımacılık işlemlerinde 20 yıldır tecrübesi olan firmamız aynı zamanda birçok kurumsal firmalara da hizmet vermeye devam etmektedir.

Ofis ve işyeri taşıma işlemlerini de yapan firmamız konusunda uzman kişiler ile çalışmalarını yapmakla beraber taşıma konusunda sizlere güvenini ortaya koymuştur. Bu bakımdan dolayı Sultangazi evden eve nakliyat konusunda tüm sorunlarınızı etkili ve kesin çözümler sunmaktadır.
5 out of 5 (based on 10 ratings)