telefon
Ne Dediler?

Müşterilerimizin Görüş ve Düşünceleri

Profesyonel Nakliye Hizmeti


Nakliye hizmet içeriği uzmanlık isteyen bir konudur. Eşyaların sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde taşınması yeni adresinize huzurlu bir geçiş yapmanıza olanak sağlar. Bu konuda mutlaka kurumsal firmalar ile çalışmanız en iyi sonucu almanıza yardımcı olacaktır. Firmamız nakliye sektörü içerisinde geçmişten gelen deneyim ve tecrübe ile hizmet vermektedir. Tüm hizmet içeriğini yasal olarak sunan firmamız müşteri memnuniyet ilkesini de benimsemektedir. Bu sayede sorunsuz bir şekilde yani adresinize geçiş sağlayabilirsiniz. Sektör içerisinde başarılı çalışmaları ile tanınan firmamız aynı zamanda en çok tercih edilenler arasında da buluyor. Güler yüzlü personel taşınma süresi boyunca tüm isteklerinize cevap verir ve kısa sürede işlemin bitmesine olanak sağlar.

Evden Eve Nakliye Hizmeti


Ev taşıma süreci yorgunlukların ve sıkıntıların yaşandığı bir an olarak karşınıza çıkar. Bu süreç içerisinde sizi yormuyor ve gerekli olan tüm detayları size ayrıcalıklı olarak sunuyoruz. Hizmet almak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayabilir ve taşınma kaydı oluşturabilirsiniz. İstediğiniz tarih ve saat aralığını seçebilirsiniz. Uzman personel belirlenen tarih ve saatte adresinize gelir. Öncelikle eşyalarınızın durumunu inceler ve nasıl bir taşınma oluşacağına karar verir. Bünyemizde taşıma ve montaj personelleri bir uyum içerisinde çalışır. Montaj personeli büyük olan eşyalarınızı parçalara ayırır. Özellikle yatak odası dolabı, koltuk ve benzeri ürünleri ayırarak taşınmayı daha kolay ve güvenilir bir hale getirir. Yeni adresinizde de montajları yapılarak kaliteli ve sağlam bir şekilde size teslim edilir.

Özel Paketleme Hizmeti


Ev taşıma aşamasında dikkat edilmesi gereken en önemli noktalar arasında eşyaların paketlemesi yer alıyor. Kaliteli bir şekilde paketlenen eşyalar taşınmayı daha olay hale getiriyor. Firmamız tüm eşyaların paketlenmesi konusunda size yardımcı oluyor. Özellikle de beyaz eşyaların paketlemesi özel olarak yapılmakta ve çizilmelere karşı önlem alınmaktadır. İyi paketlenen eşyalarda kırılma ve çizilme durumu oluşmaz. Özellikle de kırılabilecek olan eşyaların paketlemesi de firmamız tarafından yapılmaktadır. Burada kullanılan tüm ambalaj malzemeleri paketleme uygun olan modellerden seçilir. Ayrıca eşyalarınıza da herhangi bir şekilde zarar vermez.

Beyaz Eşyaların Taşınması Ve Montajı


Beyaz eşyaların taşınmadan önce montaj personeli tarafından bulundukları yerlerden çıkarılır. Daha sonra elektrik bağlantıları halledilir. Taşınmaya hazır hale getirilir. Nakliye araçlarına titiz bir şekilde yüklenir. Yeni adresinize taşınma süresi sonrası montajları yapılarak çalışır bir halde size teslim edilir. Bu konuda titiz bir hareket yapan uzman personel güvenilir bir şekilde elektrik bağlantılarını yapar.

Geniş Hizmet Ağı


Firmamız nakliye sektörü içerisinde geniş hizmet ağı ile müşterilerine yardımcı oluyor. Bulunduğunuz yer için profesyonel bir hizmet almak isterseniz iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Tüm hizmet içeriği garantili ve yasal olarak size sunulacaktır.

Evden Eve Nakliye Fiyat Politikası


Evden eve nakliye hizmeti almak istediğinizde fiyat politikamız ekonomik olarak belirlenmiştir. Bu konuda sektörde fiyat açısından en uygun hizmeti sunan firmamız yeni adresinize rahat bir geçiş sağlamanıza yardımcı oluyor. Bunun için güvenle tercih edebilir ve ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz.

Nakliye Araçlarımız


Bünyemizde bulunan tüm nakliye araçlarımız temiz ve bakımlı olarak size sunulur. İç kısımları oldukça temizdir. Hijyen kurallarına uygun hareket eden firmamız taşınma sırasında eşyaların zarar görmesini engeller. Nakliye araçlarının iç kısmında özel raf sistemi bulunur. Buda taşınmayı daha kolay bir hale getirir. Nakliye araçları ile sevk yapılırken herhangi bir şekilde eşyalarınız sallanmaz ve kırılmaz. Gerekli güvenlik önlemleri alınarak hizmet verilir.

Deneyimli Uzman Personel


Firma bünyemizde yer alan tüm personel eşya taşıma konusunda tecrübeli ve deneyimlidir. Personelimize gerekli olan eğitim ve süreç hakkında eğitimler verilmektedir. Bu sayede hizmet içeriği kurumsal olarak garantili bir şekilde verilmektedir. Taşınma süresi içerisinde iş güvenliğine dikkat edilerek bir çalışma yapılır. Güler yüzlü personel taşınma süresi boyunca tüm isteklerinize hızlı ve kaliteli bir şekilde cevap verir. Bu sayede sağlıklı bir şekilde yani adresinize geçiş sağlayabilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmeti


Taşınma sırasında kullanmak istemediğiniz eşyalar bulunur ise firmamız depolama hizmeti ile de size yardımcı oluyor. Ayrıca sadece taşınma süreci içerisinde değil genel olarak eşyalarınızı belirli bir süre saklamak isterseniz özel olarak dizayn edilmiş depolarımızdan hizmet alabilirsiniz. Tüm depolarımız özel tasarıma sahiptir. İklim şartlarından etkilenmez. Hijyen kurallarına uygun olarak eşyalarınız saklanır. İstediğiniz zamanda kolay bir şekilde erişim sağlayabilir ve alabilirsiniz. Bu hizmet içeriği garantili bir şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Bundan dolayı güvenilir bir hizmet içeriği ile tanışabilirsiniz.

Şehirlerarası Taşımacılık Hizmeti


Şehirlerarası taşımacılık özel araçlar yardımı ile size sunulur. Eşyalarınızı veya ürünlerinizi göndermek istediğiniz herhangi bir şehre hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırma yapılır. Bu işlemler yasal hizmet içeriği ile müşterilerimize sunulmaktadır. Belirtilen tarih aralığında teslimat yapılarak tarafınıza bilgi verilir. Bu hizmet alanında uzman personel ile size sunulur.

Ofis Taşımacılığı Hizmeti


Taşıma sektörü içerisinde ofis taşımacılığı en zorlu süreç içerisinde yer alır. Elektronik ürünlerin zarar görmeden taşınması gerekir. Bu da uzmanlık isteyen bir konudur. Firmamız ofis taşımacılığı konusunda birçok başarılı hizmeti yerine getirmiştir. Bundan dolayı da sektör içerisinde en çok tercih edilen isimle arasında yer almaktadır. Sizde ofisinizi taşımak istediğinizde güvenle tercih edebilir ve en yeni çözümü alabilirsiniz. Masalarınızdan diğer tüm eşyalarınıza kadar detaylı bir hizmet içeriği özel olarak sunulmaktadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz


Nakliye sektörü içerisinde geliştirdiğimiz yöntemler ile sektöre yardımcı oluyor ve en yeni ekipmanlar ile taşıma yaparak müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

• Tüm hizmet içeriği alanında uzman kadro ile verilir.
• Garantili bir taşıma hizmeti sağlanır.
• Yorulmadan ve strese girmeden yeni adresinize geçiş işlemi sağlanır.
• Avizelerinizden perdelerinize kadar detaylı bir hizmet sağlanır.
• Ekonomik fiyat politikası benimsenir ve ödeme kolaylığı sağlanır.
• Tüm eşyalar paketlenerek taşınır.
• Nakliye araçlarımız hijyen kurallarına uygun hizmet verir.
• İstediğiniz tarih ve saat aralığında hizmet alabilirsiniz.

Bundan dolayı sizde evinizi taşımak veya herhangi bir nakliye konusunda hizmet almak isterseniz firmamızın sizin için sunduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Yeni adresinize huzurlu bir geçiş sağlamanıza yardımcı olan firmamız garantili ve müşteri memnuniyet içeren hizmeti özel olarak sunuyor.

Nakliye hizmeti uzmanlık isteyen bir konudur. Eşyaların zarar görmeden yeni adresinize aynı gün içerisinde geçiş sağlamanız sayesinde evinizi hızlı bir şekilde dekore edebilirsiniz. Firmamız dekore etme aşamasında da size yardımcı oluyor. İstediğiniz eşyaları istediğiniz odalara bırakıyor ve buda daha hızlı sonuç almanıza yardımcı oluyor. Sizi düşünerek hareket eden firmamız sektör içerisinde başarılı taşımaları ile tanınmaktadır.

Uygun fiyat ve kaliteli hizmet içeriğinden yararlanarak yeni adresinize kaliteli bir başlangıç yapabilirsiniz. Bunun için kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayarak istediğiniz tarihe randevu oluşturmanız yeterli olacaktır. Geçmişten gelen tecrübe ve deneyim size ayrıcalıklı olarak sunulur. Aynı gün içerisinde hızlı taşıma içeriği ile eşyalarınıza zarar verilmeden işlemleriniz sonuçlandırılır. Buda kaliteli bir hizmet almanıza yardımcı olacaktır.