telefon
Sarısoy Nakliyat üstün hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimizin evden eve taşıma , şehirler arası nakliyat gibi ihtiyaçlarını yerine getirmeye devam etmektedir. Neden Sarısoy nakliyat ? Çünkü en iyi tecrübeli personellerle çalışmaktayız , nakliyat işlemini uygun ücretle kaliteli hizmetle gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin isteklerini yerine getirerek memnuniyeti sağlamaktayız. Bu yüzden bizi tercih etmenizle , en iyi hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

Hizmet olanaklarımızla istediğiniz taşıma , nakliyat işlemini kısa süre içerisinde gerçekleştirmekteyiz. 7/24 çalışan firmamız sizlerin istediği hizmeti yerine getirmekten memnuniyet duyacaktır. Türkiye’nin her noktasına hizmet vermekteyiz. Eşyalarınızı bir şehirden başka bir şehre taşımak isterseniz şehirler arası nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Şehirler Arası Nakliyat 

Firmamız eşyalarınızın olduğu yere personeller gönderir. Ekspertiz hizmeti ücretsizdir, çalışanlarımız eşyalarınızı inceler ve nakliyatın en iyi şekilde yapılması için değerlendirmeler yapar. Ekspertiz çalışanlarımız değerlendirmede sonunda nakliyat hizmet ücreti çıkartılır.

Eşyaların Paketlenmesi 

Anlaşma durumunda şehirler arası nakliyat hizmeti eşyaların paketlenmesiyle devam eder. Eşyalarınız dayanıklı ambalajlarla paketlenmektedir. Eşyaların tamamı paketlendikten sonra araçlara taşınmaktadır. Eşyaların zarar görmesi durumunda firmamız sorumluluğu kabul eder.

Eşyaların Yerleştirilmesi 

Eşyalarınız ulaşacağı şehre güvenli bir şekilde vardıktan sonra , personellerimiz eşyaları paketlerden dikkatli bir şekilde çıkarmaya başlar.Kırılması mümkün eşyalar özenle çıkartılır. Kurulumu istenilen eşyalar personellerimiz tarafından kurulur. Şehirler arası nakliyat hizmetimiz eşyaların kontrol edilmesiyle tamamlanır.Eşyaların hasar görüp görmediği karşılıklı olarak kontrol edilir.Böylece şehirler arası nakliyat hizmetimiz güvenli bir şekilde tamamlanır.
5 out of 5 (based on 10 ratings)