telefon
Sarısoy Nakliyat evden eve nakliyat, taşıma, lojistik, nakliyat ve Ofis Taşımacılığı hizmetlerinde adından söz ettirmeyi başarmış bir firmadır. Daima güvenceye sağlıklı taşımacılığa önem vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini göz ardı etmeyen firmamız verdiği hizmetlerle beğeni toplamayı başarmıştır. Sizlerinde eşyalarını istediğiniz yere taşımaktan memnuniyet duyarız.


Ofis Taşımacılığı Hizmeti

Sigortalı çalışma anlayışımızla eşyalarınız güvendedir. Firmamız güven ve garantide asla yarı yolda bırakmaz. Olası zarar sorumluluğu firmamıza aittir. Firmamız evden eve nakliyat , şehirler arası nakliyat , şehir içi nakliyat gibi hizmetler vermektedir. Bunlarla beraber bir çok farklı hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden bir tanesi ofis taşımacılığı dır. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlardan doğan ofis taşıma işlemini en iyi şekilde yerine getirmekteyiz. Daima kaliteli hizmet veren firmamız ofis taşıma işlemini nasıl gerçekleştirir ?

Ofis Taşımacılığı 

Ofis taşımacılığı kurumsal ve özel ofis olmak üzere iki farklı ofis çeşidi vardır. Firmamız iki ofis taşımacılığını da yapmaktadır. Eşyalarınız taşıma öncesi incelenir ve taşıma sırasında nasıl bir yol izleneceği önceden belirlenir. Ofis demir başları önceden sınıflandırılarak ayrılır. Kırılması mümkün eşyalar ayrıca farklı şekilde değerlendirilir. Ücret ve sözleşme aşamasından sonra ofis taşımacılığı hizmetimiz başlar.

Ofis Eşyalarının Paketlenmesi

Eşyalarınız deneyimli kadromuz tarafından dikkatli bir şekilde paketlenir. Paketlemede kullanılan ambalajlar son derece sağlamdır. Ofis parçaları aşamalı olarak paketlenir ve araçlara yerleştirilmek üzere taşınır. Araç son derece konforludur, eşyalar düşmeyecek şekilde yerleştirilir.

Ofis taşımacılığı Hizmetinin Tamamlanması

Eşyalar gerekli yere ulaştırıldıktan sonra personellerimiz tarafından tek tek taşınır. Eşyalar kurulmak üzere paketlerden hassas bir şekilde çıkartılır.Kurulumu gereken eşyalar kısa sürede firmamız tarafından kurulur.Böylece ofis taşımacılığı hizmetimiz tamamlanır.
5 out of 5 (based on 10 ratings)